Podbeskidzie Bielsko-Biała. Trener Dariusz Kubicki: "Ostatnimi wynikami zasłużyliśmy na epitety"

- Jeszcze nie kończymy. Chcemy wygrać wszystko - zapowiedział po meczu w Bielsku trener Cracovii Jacek Zieliński. - Przez większość meczu byliśmy równorzędnym rywalem dla gości - odpowiada Jacek Kubicki, szkoleniowiec Górali.
Jesteś kibicem z Bielska-Białej? Dołącz do nas na Fejsie! >>

W 20 minut pochodzący z Senegalu Boubacar Dialiba wstrząsnął Podbeskidziem. Czarnoskóry rezerwowy strzelił trzy gole i zapewnił Cracovii wysokie zwycięstwo i jednocześnie utrzymanie w ekstraklasie. - Cieszymy się z okazałego zwycięstwa i wreszcie z pewnego utrzymania. Teoretycznie praktycznie zostajemy w lidze. Nikt nam tego już nie odbierze. Ale gramy dalej. My jeszcze nie skończyliśmy. Chcemy do końca wygrać wszystkie spotkania - zapowiedział Zieliński.

W zupełnie odmiennym nastroju był po meczu trener gospodarzy Jacek Kubicki. Jego zespół przegrał trzeci, kolejny mecz. Górale są w coraz trudniejszej sytuacji. - Według mojej oceny do momentu utraty bramki byliśmy równorzędnym rywalem dla Cracovii, a sytuacje bramkowe mieliśmy nawet lepsze - ku zaskoczeniu zebranych wypalił szkoleniowiec Podbeskidzia. We wtorek w przedostatniej kolejce Górale podejmują Górnika Łęczna. Kibice pożegnali schodzących z boiska zawodników okrzykami: "Po co wy gracie, jeśli ambicji nie macie". - Padło trochę epitetów, ale ostatnimi wynikami zasłużyliśmy sobie na to. Liczę, że w meczu przeciw Łęcznej pokażemy nasz charakter, a kibice będą z zespołem na dobre i na złe - dodał trener Dariusz Kubicki.