Podbeskidzie Bielsko-Biała. Wojciech Borecki: Wygrana z Górnikiem Zabrze to nie przypadek

Wojciech Borecki, prezes Podbeskidzia Bielsko-Biała, jest pod wrażeniem gry ?Górali? w poniedziałkowym meczu z Górnikiem Zabrze.
Podbeskidzie pewnie wygrało z Górnikiem Zabrze 2:0.

- Mam po tym meczu wyjątkową satysfakcję. Zagraliśmy dobry mecz, a w naszym zwycięstwie nie było przypadku. Mieliśmy pomysł na to spotkanie i potrafiliśmy go zrealizować. Spotkanie było pod naszą kontrolą. Ważne jest również to, że utrzymaliśmy siedmiopunktową przewagę nad Górnikiem - mówi Borecki.

Trener Robert Podoliński, który pracuje z Podbeskidziem od 20 września, w lidze jeszcze nie przegrał. - Widać progres, myśl trenerską. Zespół się zmienia w zależności od tego, z jakim zespołem gra, ale zawsze jest to zmiana na dobre. Poprawiła się gra w defensywie, a przez to łatwiej również o gole. Decydując się latem na duże zmiany kadrowe wiedziałem, że to jedyna droga. Zespół trzeba było jednak odmłodzić. Wiedzieliśmy też, że budowa nowej drużyny zajmie trochę czasu. Żałuję, że z powodu kontuzji straciliśmy takich graczy jak Sloboda czy Chmiel. Z nimi w składzie to byłby jeszcze ciekawszy zespół - dodaje prezes Borecki.