Podbeskidzie Bielsko-Biała. Jeden bilet na trzy mecze. "Zabierzemy termos"

Podbeskidzie, BKS i BBTS Bielsko-Biała przygotowały wspólny bilet na "Sportowe Mikołajki"
Małgorzata Lis, środkowa BKS-u, Marcin Wika, przyjmujący BBTS-u oraz Marek Sokołowski, pomocnik Podbeskidzia zaprezentowali wspólny projekt trzech klubów. W mikołajkowy weekend 5-6 grudnia każdy kibic bielskiego sportu może kupić jeden bilet, a mimo to zobaczyć trzy mecze. - To przede wszystkim korzyść dla kibiców, którzy za dużo niższa kwotę mogą zobaczyć aż trzy ekstraklasowe spotkania. Liczę, że

kibiców pojawi się jak najwięcej. Kobieta zmienną jest, więc u nas emocji na pewno będzie sporo - zachęca Lis

Wika sam chętnie kupi taki bilet. - Jeśli mamy tylko możliwość również wybieramy się na spotkania czy to dziewczyn z BKS-u czy chłopaków z Podbeskidzia. Dlatego to naprawdę świetna idea, żeby kibice połączyli kibicowanie na halach i stadionie. W najbliższym czasie przy okazji mikołajek będzie kolejna okazja na to żeby wspierać nasze zespoły. Na stadion zabierzemy termos z ciepłą herbatą i będziemy kibicować - mówi.

Bilety są w atrakcyjnych cenach - ulgowy to 20 złotych, normalny to 30 złotych. Specjalny bilet, który jest dostępny w sprzedaży stacjonarnej w siedzibach klubów: BBTS (ul. Karbowa 26), BKS Aluprof (ul. Rychlińskiego 19), oraz Podbeskidzie (ul. Widok 12).Sportowe Mikołajki w Bielsku-Białej:

5 grudnia - godz.14. BBTS - Cerrad Czarni Radom

5 grudnia - godz.18. Podbeskidzie - Ruch Chorzów

6 grudnia - godz.18. BKS Aluprof - Impel Wrocław