Sport.pl

Podbeskidzie - Legia 2:2. Krystian Nowak: Jaki¶ pech nas dopada

Po końcowym gwizdku piłkarze Podbeskidzia przyczyn remisu z Legi± Warszawa upatrywali w pechu.

Zostań najlepszym managerem w lidze!Podbeskidzie nadal bez wygranej na swoim stadionie, choć tym razem było wyj±tkowo blisko. Legia nie potrafi wygrać i traci coraz więcej punktów do lidera. - Jaki¶ pech nas dopada. Znów w końcówce tracimy gola. Z Piastem było podobnie. W drugiej połowie zagrali¶my dobrze, mimo że w dziesięciu. Mieli¶my kilka niezłych kontrataków, szkoda, że to nie wpadło. Taka jest piłka - rozkładał ręce Krystian Nowak, gracz Podbeskidzia.

W podobnym tonie mówił Adam Deja: - Wielka szkoda, ale jak nie można wygrać, dobrze jest chociaż zremisować. Jak się gra o jednego zawodnika mniej - gra się ciężko. Starali¶my się jak mogli¶my, ale przy ostatnim strzale już się nie udało. Pozostaje smutek.

Jeszcze gorsze nastroje panowały w ekipie z Warszawy. Na twitterze swoich zawodników zaraz po meczu skrytykował szef klubu Bogusław Le¶nodorski. "Nigdy tego nie robię ale...Ondrej i Kuchy katastrofa dzisiaj...bez ¶rodka pola i jednego skrzydła grali¶my" - napisał prezes Legii.

Z grona zawodników Legii głos zabrał bramkarz Arkadiusz Malarz. - Sami sobie zgotowali¶my ten los, nie można tak grać. Przysnęli¶my już na samym pocz±tku, potem gonili¶my wynik. Na szczę¶cie udało się chociaż doprowadzić do remisu - Arkadiusz Malarz.