Podbeskidzie Bielsko-Biała - Śląsk Wrocław 0:1. Pomocnik Podbeskidzia: "Głowy spuszczone przy stole"

Podbeskidzie jedynym zespołem Ekstraklasy bez zwycięstwa w tym sezonie na własnym stadionie.
Podbeskidzie ten rok będzie chciało jak najszybciej zapomnieć. W całym roku bielszczanie wygrali na własnym stadionie ledwie 2 (słownie: dwa) mecze ligowe! W dodatku w obu tych spotkaniach bramki zapewniające zwycięstwo strzelali w.. 90 minucie lub doliczonym czasie gry. Co gorsza w obecnym sezonie u siebie ekipa Górali nie wygrała ani razu, dziś znowu przegrywając tym razem z równie kiepskim Śląskiem Wrocław. - To był mecz o życie, a mimo to nie potrafimy zagrać tak jak byśmy chcieli. Tracimy gola, potem ciężko na takim trudnym, grząskim terenie odrobić straty. Nie ma co ukrywać - widziałem to z boku - nie weszliśmy dobrze w ten mecz, co innego sobie zakładaliśmy, a co innego graliśmy na boisku. W efekcie niestety głowy przy stole wigilijnym będą spuszczone - mówił po spotkaniu Damian Chmiel, który po ponad trzymiesięcznej przerwie spowodowanej kontuzją wrócił na boisko.