Pomocnik Podbeskidzia Bielsko-Biała: Wszystkich meczów nie wygramy

- Jeżeli w pierwszej lidze prowadzisz 1:0 i nie dobijesz rywala to przypadkowa wrzutka odbiera ci zwycięstwo - denerwował się po meczu z Wigrami Suwałki (1:1) skrzydłowy Podbeskidzia, Łukasz Sierpina.
Jesteś kibicem z Bielska-Białej? Dołącz do nas na Fejsie! >>

Bielszczanie przez większość piątkowego spotkania przeważali. Pod koniec pierwszej połowy na prowadzenie wyprowadził ich Tomasz Podgórski, dla którego to już trzeci gol w tym sezonie. Po zmianie stron gościom udało się jednak wyrównać.

- Strata punktów w takim meczu boli, bo byliśmy stroną przeważającą. Jeżeli w pierwszej lidze prowadzisz 1:0 i nie dobijesz rywala to przypadkowa wrzutka odbiera ci zwycięstwo. W końcówce próbowaliśmy jeszcze mocniej nacierać, ale zabrakło nam czasu - relacjonował pomocnik Podbeskidzia, Łukasz Sierpina.

Równie niezadowolony był Damian Chmiel. - Otworzyliśmy sobie wynik i mogliśmy kontrolować spotkanie. Jeden błąd, brak koncentracji przy wrzutce i tracimy bramkę. Dla nas ten remis jest jak przegrana - ocenił. Pomocnik bielskiego zespołu potrafił wyciągnąć jednak pozytywy. - Te trzy kolejki dały nam większą pewność w grze, drużyna rozumie się już bardzo dobrze. Jeżeli wyeliminujemy niedokładności to będziemy wygrywać. Ta liga jest jednak bardzo specyficzna i wszystkiego wygrać się nie da - podkreślał.

ŚLĄSK.SPORT.PL na Twitterze. Obserwuj już teraz >>