Górale lepsi od Zagłębia

W rozegranym na stadionie Rekordu w Bielsku-Białej sparingu pierwszoligowe Podbeskidzie pewnie pokonało sosnowieckiego drugoligowca
Aspirujący do gry w ekstraklasie bielszczanie ostatnio imponują formą w meczach kontrolnych. Wczoraj bez kłopotów uporali się z Zagłębiem Sosnowiec. Pierwszego gola dla drużyny Roberta Kasperczyka zdobył przed przerwą strzałem po ziemi Dariusz Kołodziej. Drużynę Leszka Ojrzyńskiego pogrążył w ostatniej minucie Mateusz Madej, który próbował podawać do bramkarza Ołeksija Szlakotina, ale zamiast tego skierował piłkę do własnej bramki.

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zagłębie Sosnowiec 2:0 (1:0)

Bramki: 1:0 Kołodziej (44.), 2:0 Madej (89., samobójcza) Podbeskidzie: Linka - Cienciała, Konieczny, Dancik, Osiński - Malinowski, Metelka, Kołodziej, Ziajka - Cieśliński, Demjan. II połowa: Mikler - Łatka, Koman, Gołąb, Górkiewicz - Sokołowski, Rogalski, Chmiel, Żyła - Patejuk, Zaremba. Zagłębie: Melon - Strojek, Grabowski, Dziółka, Żółtowski - Białek, Napora, Lachowski, Markowski - Jeremicz, Stefański. II połowa: Szlakotin - Bednar, Madej, Jarczyk, Stefański - Markiewicz, Tomanek, Cyganek, Filipowicz - Posmyk, Grunt.