Trzecie kolejne sparingowe zwycięstwo GKS-u Tychy

Na zakończenie zgrupowania w Bielsku-Białej tyszanie wygrali z tamtejszym trzecioligowym Rekordem.
Jesteś kibicem ze Śląska? Dołącz do nas na Fejsie! >>

Pierwszą bramkę dla śląskiego pierwszoligowca strzelił pomocnik... Rekordu Dawid Ogrocki, którego grze od dłuższego czasu (23-latek zdobył gola już w jednym z grudniowych sparingów tyszan) przygląda się trener Jan Żurek. W tyskim zespole po kolejny sprawdzany był także słowacki obrońca Juraj Danczik (Podbeskidzie).

Tak jak w piątkowym meczu kontrolnym z Janiną Libiąż (4:0) w składzie tyszan zabrakło chorego Pawła Smółki.

Rekord Bielsko-Biała - GKS Tychy 1:2 (1:0)

Bramki: 1:0 Woźniak (36.), 1:1 Ogrocki (55.), 1:2 Chomiuk (74.)

GKS Tychy: (I połowa) Igaz - Małkowski, Kopczyk, Masternak, Mączyński - Ruskovsky, Gąsior, Zganiacz, Mąka, Dzięgielewski - Doczekal; (II połowa) Misztal - Chomiuk, Balul, Danczik, Mączyński - Grzybek, Zunić, Bukowiec, Szczęsny, Ogrocki - Doczkal. Grali także: Lesik, Szumilas, Biskup i Bojarski.