Sport.pl

GKS Tychy rozszyfrowuje na nowo skrót "G K S"

GKS Tychy szuka wsparcia dla pomysłu, jakim jest remont klubowej świetlicy sportowej działającej przy Akademii Piłki Nożnej.
ŚLĄSK.SPORT.PL ćwierka na Twitterze. Obserwujesz? >>

O szczegółach inicjatywy możecie przeczytać na stronie www.todlamniewazne.pl, gdzie można też oddać głos poparcia dla tego pomysłu.

"Dzięki Waszemu wsparciu i Waszym głosom uda się zrealizować naszą inicjatywę, którą jest remont i wyposażenie pomieszczeń z przeznaczeniem na klubową świetlicę sportową. Przeznaczona ona jest dla 500 dzieci i młodzieży w wieku 4-13 lat. Na co dzień opiekuje się nimi nasza Akademia. Pomieszczenia znajdują się w budynku klubowym naszej Akademii, które wymagają remontu i nowego wyposażenia. Z pomieszczeń codziennie korzystają m.in. nasi podopieczni, ich rodzice oraz trenerzy. Prowadzimy zajęcia sportowe na przyległych do budynku dwóch boiskach piłkarskich. W świetlicy odbywają się animacje ruchowe, zajęcia sportowo-rekreacyjne, warsztaty dla dzieci, spotkania z rodzicami i odprawy przedmeczowe. Świetlica jest miejscem integracji i spotkań setek dzieci. Marzymy, aby stało się centrum spotkań całej naszej sportowej społeczności w Tychach" - informuje klub.

Przy okazji tej akcji GKS rozszyfrował też na nowo klubowy skrót: G - jak godka, K - jak kolocz, S - jak szpilplac. Czyli "świetlica sportowo dlo bajtli".

Na ŚLĄSK.SPORT.PL piszemy także o Tychach. Sprawdź na Facebooku >>

Więcej o: