Sport.pl

Duże nazwiska w GKS-ie Tychy. Hajto? Gilewicz?

Działacze GKS-u Tychy szykują się do dużych zmian w sztabie trenerskim i organizacyjnym klubu. Nowym trenerem ma być Tomasz Hajto. Z naszych informacji wynika również, że stanowisko dyrektora sportowego może objąć Radosław Gilewicz.
Dołącz do zabawy w Wygraj Ligę i rywalizuj z innymi prezesami wirtualnych klubów »

GKS nie ma trenera od końca października, gdy działacze podziękowali za pracę Przemysławowi Cecherzowi. Obecnie za wyniki odpowiada Tomasz Wolak - wcześniej szkoleniowiec rezerw - ale to rozwiązanie tymczasowe, tylko do końca rundy.

Z GKS-em wiązano dotąd Jacka Zielińskiego (byłego trenera Ruchu), Marcina Brosza, Jerzego Brzęczka i Tomasza Hajtę. Z naszych informacji wynika, że to właśnie Hajto, były reprezentant Polskim, gracz Górnika Zabrze, a po zakończeniu kariery trener - ma największe szanse na podpisanie umowy. Ma się to stać w połowie przyszłego tygodnia.

Klub szuka również dyrektora sportowego, a tym może zostać Radosław Gilewicz. To było o tyle ciekawe rozwiązanie, że Gilewiczowi i kibicom GKS-u Tychy nie było w ostatnich latach po drodze. Stało się to po tym, jak Gilewicz zorganizował w Tychach benefis na zakończenie kariery, a zainteresowanie imprezą było mocno przeciętne.

Gilewicz nie szczędził wtedy krytyki GKS-owi i kibicom.

ŚLĄSK.SPORT.PL na Twitterze. Obserwujesz? >>

Więcej o:
Komentarze (5)
Duże nazwiska w GKS-ie Tychy. Hajto? Gilewicz?
Zaloguj się
 • kibicacmilan

  Oceniono 14 razy 12

  Jednak nie Lechia?:)

 • blank8

  Oceniono 29 razy 9

  Hajto się wypalił :D

 • manhunt2005

  Oceniono 21 razy 7

  hahahahahahajto

 • sirseb

  Oceniono 19 razy 3

  Lajty Hajty
  :D

 • nicram35

  Oceniono 34 razy -4

  To chyba jakiś żart Pan Hajto trenerem GKS Tychy no nic tylko pogratulować kolejnego durnego pomysłu działaczom brawo, ludzie czy Wam rozum juz do końca odebrało???? zastanówcie się co Wy wyprawiacie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX