Sport.pl

Zaiskrzy między Hajto a Mandryszem? "Niech zajmie się swoją pracą"

GKS Tychy zmierzy się w sobotę z Termalicą Bruk-Bet Nieciecza - zespołem Piotra Mandrysza, byłego szkoleniowca śląskiego klubu.
Jesteś kibicem ze Śląska? Dołącz do nas na fejsie! >>

Na boisku w Jaworznie na pewno emocji nie zabraknie. W czasie przedsezonowej konferencji prasowej Tomasz Hajto, trener GKS-u, miał uwagi do trenera Mandrysza. Ten w jednym z wywiadów ocenił, jak w Tychach budują zespół, który walczy o utrzymanie w lidze. Przypominamy, że zimą GKS i Termalica walczyły o tego samego zawodnika. Łukasz Grzeszczyk ostatecznie przeniósł się jednak do Tychów.

- Niech trener Mandrysz zajmie się swoją drużyną i pracą - mówił wtedy Hajto.

Od początku obecnego tygodnia z tyskim zespołem nie trenuje Mateusz Grzybek. Młody zawodnik przebywa na zgrupowaniu reprezentacji Polski do lat 19 w tureckim Belek, która przygotowuje się do towarzyskiego dwumeczu z Gruzją (28 i 30 marca).

Do zajęć wrócił za to kontuzjowany ostatnio Bartosz Rutkowski. Z drużyną z Niecieczy nie zagra natomiast Mariusz Zganiacz (uraz łydki), który zgodnie z zaleceniami lekarza na razie pracuje tylko na siłowni. Do treningów z zespołem kapitan GKS-u ma wrócić w przyszłym tygodniu.

Początek sobotniego meczu o godzinie 13.

ŚLĄSK.SPORT.PL na Twitterze. Obserwujesz? >>

Więcej o:
Komentarze (1)
Zaiskrzy między Hajto a Mandryszem? "Niech zajmie się swoją pracą"
Zaloguj się
  • kuzniar-tvn-obciach

    Oceniono 4 razy 0

    HAJTO TO MIERNOTA TRENERSKA.
    SPUŚCI GKS DO II LIGI.
    DO HANDLU PAPIEROSAMI TO ON SIĘ NADAJE, ALE DO TRENERKI - TO CIENIAS

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX