Przejdź do historii! GKS Tychy chce mieć klubową maskotkę

GKS Tychy zachęca do wzięcia udziału w konkursie plastycznym, którego celem jest wyłonienie maskotki GKS Tychy. Zabawa jest skierowana do dzieci, które nie ukończyły 13 lat.
GKS Tychy uratuje się przed spadkiem? Podyskutuj na Facebooku >>

"Przedmiotem konkursu jest wyłonienie projektu oficjalnej maskotki GKS-u Tychy, nawiązującej do wszystkich sekcji sportowych GKS-u (hokejowej, piłkarskiej oraz koszykarskiej). Projekt powinien mieć charakter, z którym kibice i mieszkańcy miasta będą się utożsamiać. Maskotka będzie wykorzystywana jako nośnik promujący GKS Tychy i miasto Tychy w różnego rodzaju kampaniach reklamowych, wydarzeniach kulturalnych i sportowych oraz na wybranych materiałach promocyjnych, dlatego też powinna odwoływać się do historii i aktualnej sytuacji klubu i miasta" - informuje klub.

Termin przyjmowania prac konkursowych upływa z dniem 24 kwietnia 2015 roku. Rozstrzygnięcie nastąpi w ciągu 10 dni od daty wyznaczonej jako termin końcowy nadsyłania prac. Prace należy składać osobiście lub przesyłać na adres: Tyski Sport SA, ul. Barona 30, 43-100 Tychy, z dopiskiem "Oficjalna Maskotka GKS Tychy".

Spośród nadesłanych prac komisja złożona z przedstawicieli organizatora, Stowarzyszenia Kibiców GKS Tychy "Tyski Fan" oraz sportowców GKS Tychy wybierze trzy, które najlepiej będą spełniać warunki określone w regulaminie. Następnie wyłonione prace zostaną poddane głosowaniu internetowemu, a zwycięży ta, która zdobędzie najwięcej głosów.

Nagrodzeni zostaną autorzy trzech finałowych prac. Zwycięzca otrzyma konsolę PS4 ufundowaną przez Saturn Tychy, karnet na mecze piłkarskie w rundzie jesiennej 2015/2016 oraz gadżety klubowe. Za projekt, który zajmie drugie miejsce, autor dostanie karnet na mecze piłkarskie w rundzie jesiennej 2015/2016, koszulkę meczową piłkarską oraz gadżety klubowe. Nagrodami za trzecie miejsce są karnet na mecze piłkarskie w rundzie jesiennej sezonu 2015/2016 i gadżety klubowe.

ŚLĄSK.SPORT.PL na Twitterze. Obserwuj już teraz >>