GKS Tychy. Bilety na mecz z FC Koeln wyprzedane [WIDEO]

Komplet, czyli 15 tysięcy widzów będzie obserwować z trybun spotkanie otwarcia nowego stadionu w Tychach.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

 

18 lipca - w dniu otwarcia obiektu - przy ul. Edukacji zmierzą się GKS Tychy i FC Koeln. Sprzedaż biletów na to spotkanie rozpoczęła się w poniedziałek, a już we wtorek było po sprawie.

Przed stadionem ustawiały się długie kolejki chętnych na wejściówki. Kibice kupowali również bilety przez internet. Okazało się, że nie bez problemów....

"Problemy związane ze sprzedażą internetową miały związek z dużym zainteresowaniem meczem otwarcia i ogromną liczbą użytkowników, którzy w jednym czasie chcieli dokonać zakupu biletów, co przeciążyło łącza internetowe. Konsekwencją przeciążenia serwerów był brak możliwości weryfikacji płatności dokonanej przez internet. Za utrudnienia przepraszamy" - informuje klub i zachęca do ewentualnych reklamacji.

- Zainteresowanie biletami przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Jeżeli stadion byłby dwa razy większy, to również udałoby nam się go zapełnić. Doszło do tego, że odmawialiśmy zakładom pracy, które wcześniej były zainteresowane kupnem dużej puli wejściówek. Gdybyśmy chcieli sprostać oczekiwaniom wszystkich chętnych, to zabrakłoby biletów do normalnej sprzedaży - informuje Andrzej Dziuba, prezydent miasta.

Czy GKS Tychy wygra z 1.FC Koeln?