Sport.pl

GKS Tychy. Bilety na mecz z FC Koeln wyprzedane [WIDEO]

Komplet, czyli 15 tysięcy widzów będzie obserwować z trybun spotkanie otwarcia nowego stadionu w Tychach.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

 

18 lipca - w dniu otwarcia obiektu - przy ul. Edukacji zmierzą się GKS Tychy i FC Koeln. Sprzedaż biletów na to spotkanie rozpoczęła się w poniedziałek, a już we wtorek było po sprawie.

Przed stadionem ustawiały się długie kolejki chętnych na wejściówki. Kibice kupowali również bilety przez internet. Okazało się, że nie bez problemów....

"Problemy związane ze sprzedażą internetową miały związek z dużym zainteresowaniem meczem otwarcia i ogromną liczbą użytkowników, którzy w jednym czasie chcieli dokonać zakupu biletów, co przeciążyło łącza internetowe. Konsekwencją przeciążenia serwerów był brak możliwości weryfikacji płatności dokonanej przez internet. Za utrudnienia przepraszamy" - informuje klub i zachęca do ewentualnych reklamacji.

- Zainteresowanie biletami przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Jeżeli stadion byłby dwa razy większy, to również udałoby nam się go zapełnić. Doszło do tego, że odmawialiśmy zakładom pracy, które wcześniej były zainteresowane kupnem dużej puli wejściówek. Gdybyśmy chcieli sprostać oczekiwaniom wszystkich chętnych, to zabrakłoby biletów do normalnej sprzedaży - informuje Andrzej Dziuba, prezydent miasta.

Czy GKS Tychy wygra z 1.FC Koeln?
Więcej o:
Komentarze (7)
GKS Tychy. Bilety na mecz z FC Koeln wyprzedane [WIDEO]
Zaloguj się
 • maleszek89

  Oceniono 25 razy 19

  tylu kibiców to 18 lipca będzie pierwszy i ostatni raz ,ciekawe czy na drugą lige też przyjdą ci wszyscy facebookowi oglądacze

 • kochamgw13

  Oceniono 15 razy 9

  "Komplet, czyli 15 tysięcy widzów będzie obserwować z trybun spotkanie otwarcia nowego stadionu w Tychach." - bardzo dobrze napisane, "widzów". Kibice to jeździli do Jaworzna , nie wspominając już o wyjazdach.

 • swerd

  Oceniono 7 razy -1

  i po co sie napinać. pójde se na mecz z wiślanem góra. myślę że więcej stadionu zobaczę wokół gromadki 200 kibiców :)

 • europejczyk17

  Oceniono 20 razy -4

  Z przykrością się czepiam, ale kolor z zewnątrz jest paskudny. A wygląd i kolor kas to już dramat. Otoczenie stadionu na razie beznadziejne. Zadaszenie nad trybunami wykonane z ciemnej blachy - nie dość, że wygląda ponuro, to jeszcze na 100% spowoduje poważne kłopoty z trawą.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX