Sport.pl

GKS Tychy coraz słabszy. Kolejne pogadanki-połajanki nic nie wnoszą

GKS Tychy na pewno nie gra jesienią na miarę oczekiwań kibiców. Na dodatek w końcówce rundy tyszanie mają też poważne problemy kadrowe.
Facebook? » | A może Twitter? »


GKS wraca na własny stadion, żeby po raz kolejny zapracować na zaufanie fanów, tym razem po porażce w Radomiu (0:1). Działacze tyskiego klubu od kilku tygodni głowią się jak pomóc drużynie. Grzegorz Bednarski, prezes klubu uważa, że drużynie jest wciąż potrzebna pozytywna motywacja. W tej sytuacji na kolejnych pogadankach-połajankach się kończy...

Jakby problemów było mało, to GKS ma teraz problemy kadrowe. W sobotę, z Siarką Tarnobrzeg (g.17), nie zagrają Tomasz Górkiewicz i Łukasz Grzeszczyk. Powodem absencji dwójki zawodników jest przekroczony limit żółtych kartek. Trener Kamil Kiereś nie może też liczyć na wracających do zdrowia po kontuzjach Mateusza Bukowca i Seweryna Gancarczyka.

Do składu wraca natomoast Mariusz Zganiacz, który pauzował ostatnio z powodu kartek.

Więcej o:
Komentarze (2)
GKS Tychy coraz słabszy. Kolejne pogadanki-połajanki nic nie wnoszą
Zaloguj się
  • najlepszepiwojestdarmowe

    Oceniono 11 razy 9

    Na kłopoty Bednarski ... w Tychach żaden Bednarski nie pomoże, jeśli piłkarze nie będą tworzyli drużyny. Już od ładnych paru lat i kilkunastu trenerów później jesteśmy w tym samym miejscu gdzie byliśmy, kibice widzą, że to nie wina trenera, szczęścia, prezesa (choć marketing klubowy jest na żenującym poziomie) nawet Tuska tylko najemników zwanych przez niektórych szumnie piłkarzami.

  • fabbien70

    Oceniono 6 razy 2

    Nie wiem na co oni czekają? Naprawdę nie mam zielonego pojęcia! Po prostu chore!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX