GKS Tychy. Bardzo przyjemny eksperyment [WIDEO]

To był wyjątkowy Dzień Kobiet z GKS-em Tychy. Piłkarze tyskiego klubu w centralnych punktach miasta wręczali kwiaty oraz zaproszenia na najbliższy mecz rozgrywany na Stadionie Miejskim, 19 marca z Puszczą Niepołomice. Obdarowane zostały oczywiście tylko panie.
Chcesz współtworzyć nasz portal? Polub nas na Fejsie >>

- W ten nietypowy sposób GKS Tychy uczcił święto wszystkich kobiet, które licznie zasiadają na trybunach i dopingują nasz zespół. Przy okazji mamy nadzieję, że zachęcimy niezdecydowane jeszcze panie do przyjścia na ligowe spotkania rozgrywane na Stadionie Miejskim w Tychach - mówi Krzysztof Trzosek, rzecznik prasowy spółki Tyski Sport.

Piłkarzy oraz klubową maskotkę można było spotkać na Placu Baczyńskiego, przed Domem Handlowym "Azet" oraz Centrum Handlowo-Usługowym "City Point". Tulipany oraz zaproszenia na mecz wręczali Paweł Florek, Michał Glanowski oraz Tomasz Górkiewicz.

- Reakcje były bardzo różne, niektóre panie były mocno zdziwione, inne z uśmiechem na twarzy przyjmowały od nas kwiaty i zaproszenia na mecz - mówi Glanowski. - Panie były bardzo zaskoczone całą akcją, bo na pewno się tego nie spodziewały, że dostaną upominki od piłkarzy GKS-u Tychy. Myślę, że to bardzo przyjemny eksperyment, bardzo miło było zobaczyć uśmiechnięte twarze wszystkich obdarowanych kobiet - dodaje Florek.