Zagłębie wraca na Stadion Ludowy. Wrócą też złe demony?

Sosnowieccy piłkarze po wyjazdowym zwycięstwie w Oławie liczą na kolejny komplet punktów. W sobotę zagrają z Calisią Kalisz.
Podyskutuj o rozgrywkach w naszym regionie na Facebooku Śląsk - Sport.pl »


Stadion Ludowy jest w tym sezonie dla Zagłębia niczym kula u nogi. W trzech ostatnich meczach sosnowiczanie zdobyli na własnym obiekcie tylko jeden, szczęśliwie wywalczony punkt (1:1 z Gryfem Wejherowo).

"Zagłębie na Stadionie Ludowym przegrało w bardzo złym stylu dwa razy z rzędu. Po meczu z Lechem Rypin szkoleniowiec rywali powiedział, że Zagłębiu potrzeba tylko zwycięstwa i jeśli wygra kolejny mecz to na pewno się odbije. Jak wiemy, udało się przywieźć trzy punkty z Oławy i oby nasz zespół udowodnił, że te słowa mają pokrycie w faktach i po odbiciu w Oławie uda się przepędzić demony z Ludowego i wreszcie wygrać na własnym obiekcie" - czytamy na stronie zaglebie.sosnowiec.pl.

Dodajmy, że przed sobotnim meczem Zagłębie jeszcze wzmocniło skład. Do drużyny dołączył 19-letni napastnik Jan Pawlak. Piłkarz SMS-u Kraków pokazał się z dobrej strony w przedsezonowych sparingach.

Początek sobotniego meczu na Stadionie Ludowym o godzinie 16.