Zagłębie wzmacnia obronę. Serb czeka na pozwolenie na pracę [WIDEO]

Jovan Ninković, były piłkarz Ruchu Chorzów podpisał kontrakt z drugoligowcem z Sosnowca.
25-letni Ninković pochodzi z Nowego Sadu. W Ekstraklasie - w niebieskich barwach - rozegrał cztery mecze. Ninković po okresie gry na Cichej trafił do Polonii Słubice. Potem lewonożny obrońca reprezentował też barwy KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, Tura Turek, a ostatnio Bogdanki Łęczna.- Niestety, gdy byłem w dobrej dyspozycji doznałem kontuzji - mówi serbski piłkarz, który wiosną nie pojawiał się już na boisku.

Transfer Ninkovicia potwierdza prezes sosnowieckiego klubu Leszek Baczyński. - Umowa zacznie obowiązywać w chwili, gdy Ninković otrzyma pozwolenie na pracę w Polsce - zaznacza.

Ninković jest pod wrażeniem bazy treningowej Zagłębia. - Tak dobrego zaplecze jeszcze chyba w Polsce nie widziałem. Pod tym względem Zagłębie na pewno przewyższa Ruch - podkreśla.

Sosnowiecki zespół potrzebuje wzmocnień, gdyż na razie zawodzi. W sobotę Zagłębie przegrało trzeci mecz z rzędu na Stadionie Ludowym - tym razem z Calisią (0:1) - Trudno o miarodajną ocenę naszej gry w sytuacji, gdy aż sześciu piłkarzy z podstawowego składu jest kontuzjowanych. Liczę, że wyczerpaliśmy już limit pecha - zaznacza Baczyński.

Kolejny mecz Zagłębie zagra w piątek z Chrobrym w Głogowie.

Podyskutuj o rozgrywkach w naszym regionie na Facebooku Śląsk - Sport.pl »


Więcej o: