Zagłębie Sosnowiec przerwało serię porażek. Efektowny gol Marcina Lachowskiego

Zagłębie Sosnowiec - po trzech kolejnych porażkach - zdobyło punkt na boisku w Kluczborku.
Podyskutuj o rozgrywkach w naszym regionie na Facebooku Śląsk - Sport.pl »

Długo nic nie wskazywało na to, że drugoligowiec ze Stadionu Ludowego odbije się od dna. Gospodarze prowadzili już 2:0, a na dodatek Zagłębie od 35. minuty grało w dziesiątkę po drugiej żółtej kartce dla Wojciecha Białka.

Losy meczu udało się odwrócić w trzy minuty. Najpierw rzut karny wykorzystał Rafał Jankowski, a gola na wagę punktu zdobył Marcin Lachowski.

Zaznaczmy, że było to bardzo efektowne trafienie. "Co za gol! Z rzutu rożnego dośrodkował Dawid Ryndak. Rafał Jankowski zamknął akcję na dalszym słupku i z bliska strzelił głową w poprzeczkę, a do odbitej piłki dopadł Marcin Lachowski i z około siedmiu metrów uderzył piłkę przewrotką" - relacjonowała strona zaglebie.sosnowiec.pl. (http://zaglebie.sosnowiec.pl/relacje/14/531/0/0/mks-kluczbork-zaglebie-sosnowiec.html)

MKS Kluczbork - Zagłębie Sosnowiec 2:2 (2:0)

Bramki: 1:0 Kumiec (23.) 2:0 Kumiec (52.), 2:1 Jankowski (68. karny.), 2:2 Lachowski (71.)

Zagłębie: Kudła - Sierczyński (68. Lesik), Białek Ż, CZ (35.), Jarczyk, Ninković - Ryndak (76. Ostrouszko), Matusiak, Lachowski, Gleń (79. Weis) - Rojewski Ż (63. Szatan), Jankowski.