Kibice Zagłębia Sosnowiec idą w ślady fanów Ruchu Chorzów

? Pomocy potrzebują nie tylko ludzie, ale także i zwierzęta, o których często zapominamy!? Fani Zagłębia apelują o pomoc dla schroniska w Milowicach.


"Naszym celem jest zebranie pieniędzy na niezbędne rzeczy, których potrzebuje schronisko (pieniądze można wpłacać na konto albo podawać odpowiednim osobom z dzielnic - ich lista pojawi się na dniach), również będziemy zbierali m.in. suchą karmę, koce, ręczniki (mogą być stare/używane), śpiwory, puszki z jedzeniem, miski metalowe, obroże, stare garnki metalowe, a także makarony, ryże, kasze (ale tylko i wyłącznie gryczaną!), smycze, większe karabińczyki czy łańcuchy.

Wszystkie te rzeczy będzie można w wyznaczonych dniach oraz miejscach przekazać przedstawicielom naszej grupy. Akcję będzie można również wesprzeć poprzez zakup planowanej przez nas niespodzianki, a także poprzez udział w aukcjach, które ruszą w najbliższym czasie. Akcja jest uzgodniona z ludźmi odpowiedzialnymi za schronisko, mamy również stały kontakt z wolontariuszami działającymi na rzecz schroniska, tak więc wszystkie nasze zakupy oraz rzeczy, które będziemy zbierali, będą jak najbardziej trafione i przydadzą się tym zwierzętom, potrzebującym naszej pomocy. Osoby, które mają możliwości większej pomocy, np. mają swój sklep i chcą pomóc w większym wymiarze zapraszamy do kontaktu poprzez wiadomość prywatną wysłaną na nasz profil" - głosi kibicowski komunikat.

Więcej na ten temat przeczytacie tutaj.

Przypomnijmy, że podobną akcję przeprowadzają od kilku lat fani Ruchu Chorzów.