Udany debiut trenera Mirosława Smyły w Zagłębiu Sosnowiec

Jego drużyna wygrała w II lidze z Zielonej Górze
Oba gole zdobył rezerwowy napastnik Łukasz Tumicz. W 73 minucie Paweł Domański zagrał w polu karnym do Tumicza, a ten trafił po raz pierwszy. Warto zauważyć, że Tumicz wszedł na boisko zaledwie dwie minuty wcześniej.W 90 minucie bramkarz gospodarzy wybronił strzały Sadowskiego i Domańskiego, ale wobec dobitki Tumicza był bezradny.

Ciekawe, że drugi raz w historii trener Zagłębia debituje w wyjazdowym meczu w Zielonej Górze. W 2010 roku Markowi Chojnackiemu powiodło się znacznie gorzej. Przegrał 0:3.

UKP Zielona Góra - Zagłębie Sosnowiec 0:2 (0:0)

Bramka: 0:1 Tumicz (73.), 0:2 Tumicz (90.)

UKP: Fabisiak - Greszczyk, Tyktor, Siwy, Górski - Cierech, Górecki Ż, Sucharek (67. Małecki Ż), Barski (31. Mycan Ż), Skrzyński (59. Wierzbicki Ż) - Okińczyc Zagłębie: Struski Ż - Sierczyński Ż, Jarczyk, Grudniewski, Ninković - Tylec (87. Sadowski), Grube, Matusiak, Szatan, Domański - Jankowski (71.Tumicz )

Ekskluzywne materiały i ciekawostki o śląskich klubach tylko na Facebooku Śląsk - Sport.pl »