Zagłębie Sosnowiec. Tylko nie wbiegajcie na murawę!

W Sosnowcu żyją już niedzielnym meczem z Puszczą Niepołomice. Nawet remis da Zagłębiu upragniony awans do pierwszej ligi.
Jesteś kibicem z Zagłębia? Dołącz do nas na Fejsie! >>

W związku z dużym zainteresowaniem spotkaniem oraz przygotowywaną z okazji awansu fetą - klub przygotował dla fanów kilka ważnych informacji.

"Informujemy, że dotychczasowy parking na boisku żwirowym zostanie wyłączony z użytku, a ruch samochodowy zostanie zatrzymany na wysokości mostu nad Brynicą, tuż przed wjazdem na teren kompleksu sportowego od strony ulicy Kresowej. Zakaz wjazdu nie dotyczy kibiców z karnetami uprawniającymi na wjazd na parking przy Stadionie Ludowym. Pozostałych kibiców prosimy o pozostawienie samochodów na parkingach pomiędzy stacjami Shell oraz Bliska przy ul. Kresowej, przy Centrum Handlowym znajdującym się przy ul. Baczyńskiego oraz na parkingu przy dyskoncie Biedronka (ul. Sobieskiego)" - informuje klub.

Na dotychczasowym parkingu rozmieszczone zostaną stoiska gastronomiczne, punkt z klubowymi pamiątkami, jak również scena, na której około godz. 19. zaprezentują się kibicom piłkarze Zagłębia.

Klub prosi ponadto, żeby fani nie wbiegali na murawę po końcowym gwizdku.

 

 

 

Więcej o: