Sport.pl

Zagłębie Sosnowiec. "To my byliśmy z ekstraklasy, a Cracovia z pierwszej ligi" [WYPOWIEDZI]

- Wielka szkoda. Nie zasłużyliśmy na porażkę - mówił po pierwszym meczu ćwierćfinału Pucharu Polski Michał Fidziukiewicz, napastnik Zagłębia Sosnowiec.
Zagłębie Sosnowiec przegrało na Stadionie Ludowym 1:2, tracąc gola w doliczonym czasie gry.

- Bardzo trudne spotkanie. Po pierwszej połowie prowadzimy 2:1, ale kolejny krok musimy postawić w Krakowie. Dobry, ciekawy mecz dla kibiców. Musieliśmy to zwycięstwo wydrapać z gardła. Duże gratulacje dla Zagłębia. To dobry zespół - chwalił gospodarzy Jacek Zieliński, trener Cracovii.

- To jeszcze nie koniec. Czeka nas trudne zadanie w meczu rewanżowym. Będziemy jednak robić wszystko, żeby odwrócić losy tego dwumeczu. W pierwszej część nie byliśmy sobą, a w drugiej połowie zabrakło nam przede wszystko szczęścia - ocenił Artur Derbin, trener Zagłębia.

- Wielka szkoda. Nie zasłużyliśmy na porażkę. Po przerwie to Zagłębie było z ekstraklasy, a Cracovia z pierwszej ligi. Żałuję swojej okazji z końcówki. Uderzyłem dobrze, ale Pilarz poszedł w ciemno. W doliczonym czasie Cracovia, niestety, pokazała, na czym polega gra w wyższej lidze - mówił Michał Fidziukiewicz, napastnik Zagłębia.

Zostań najlepszym managerem w lidze!Najzdolniejszy piłkarz najmłodszego pokolenia w naszym regionie to:
Więcej o: