Roberta Vinci odpadła z turnieju w katowickim Spodku! [WYNIKI I ZDJĘCIA]

W Spodku trwają mecze pierwszej i drugiej rundy BNP Paribas Katowice Open. Rozstawiona z ?dwójką? Włoszka Roberta Vinci przegrała w środę wieczorem z rodaczką Camillą Giorgi. Turniej oglądaj w TVP Sport oraz w internecie na sport.tvp.pl.

Jesteś kibicem ze Śląska? Dołącz do nas na Fejsie! >>

Vinci przegrała z 22-letnią Giorgi (69. w rankingu WTA) w trzech setach: 3:6, 7:6, 0:6. Mecz trwał nieco ponad dwie godziny.

Bardzo zacięty był pojedynek rozstawionej z numerem 5 Czeszki Klary Koukalovej z Niemką Anniką Beck. Zawodniczki grały godzinę i 54 minuty, w trzecim secie 32-letnia Koukalova była już wyraźnie lepsza od młodszej o 12 lat rywalki. Aż 2,40 godz. trwał wieczorny mecz Carla Suarez Navarro (3, Hiszpania) - Alexandra Cadantu (Rumunia) 2:6, 6:4, 6:4.

Ciekawsze wyniki środowych gier singlowych. Runda II: Klara Koukalova (5, Czechy) - Annika Beck (Niemcy) 4:6, 6:3, 6:1, Shahar Peer (Izrael) - Cwetana Pironkowa (8, Bułgaria) 6:2, 6:1, Carla Suarez Navarro (3, Hiszpania) - Alexandra Cadantu (Rumunia) 2:6, 6:4, 6:4; runda I: Magdalena Rybarikova (Słowacja) - Claire Feuerstein (Francja) 6:2, 7:5, Mirjana Lucic-Baroni (Chorwacja) - Jovana Jaksic (Serbia) 6:3, 6:4.

Gra podwójna. I runda: Paula Kania (Polska), Waleria Sołowiewa (Rosja) - Sandra Klemenschits (Austria), Andrae Klepac (Słowenia) 6:3, 1:6, 10-3; Klaudia Jans-Ignacik (Polska), Raluca Olaru (Rumunia) - Darija Jurak (Chorwacja), Megan Moulton-Levy (USA) 6:4, 6:3

Oglądaj BNP Paribas Katowice Open w TVP Sport

Wszystkie mecze Agnieszki Radwańskiej i codzienne transmisje z Katowic można oglądać w TVP Sport oraz w internecie na stronie sport.tvp.pl.