Piotr Mandrysz zastąpi Ryszarda Wieczorka w Energetyku ROW Rybnik?

Ryszard Wieczorek szykuje się do zastąpienia Adama Nawałki w Górniku Zabrze. A kto zastąpi jego?
Dołącz do zabawy w Wygraj Ligę i rywalizuj z innymi prezesami wirtualnych klubów »

"Sport" informuje, że Wieczorek uczcił awans i pożegnał się z najbliższymi współpracownikami w Rybniku lampką szampana. Nominacja Wieczorka jest o tyle zaskakująca, że w ROW-ie nie miał ostatnio najlepszej passy. Po porażce z Puszczą Niepołomice nad wynikami drużyny ubolewał klubowy zarząd.

"Wyrażam niezadowolenie z dotychczasowego dorobku punktowego naszego zespołu w I lidze, szczególnie boleśnie potwierdzonego porażką poniesioną w złym stylu przed własną publicznością w sobotnim meczu z ostatnim zespołem ligi Puszczą Niepołomice. Dlatego w tej sytuacji oczekuję od piłkarzy i sztabu szkoleniowego stanowczej odmiany stylu gry, jak również znaczącego powiększenia naszego dorobku punktowego w następnych trzech meczach tej rundy, z których dwa zostaną rozegrane w Rybniku. Celem jest powiększenie dystansu od strefy spadkowej w tabeli i poprawa jakości gry" - oświadczał Grzegorz Janik, prezes rybnickiego klubu.

Wieczorek ma po raz ostatni poprowadzić zespół w sobotnim, wyjazdowym meczu z Chojniczanką. Kto go zastąpi? Stawiamy, że numerem jeden jest Piotr Mandrysz. Były szkoleniowiec GKS-u Tychy po minionym - znakomitym sezonie - rozstał się z drużyną. Mandrysz to wychowanek ROW-u. W przeszłości był już bliski podjęcia pracy w rybnickim klubie, wtedy jednak zdecydował się na ofertę GKS-u Tychy, który potem wprowadził do pierwszej ligi.

Jesteś kibicem ze Śląska? Dołącz do nas na fejsie! >>