Rozczarowanie w Rybniku: tylko remis Energetyka ROW-u

Energetyk ROW Rybnik zremisował z Puszczą Niepołomice.
Kibice spadkowicza z pierwszej ligi nie kryli rozczarowania po końcowym gwizdku spotkania z Puszczą Niepołomice. Piłkarze Marcina Prasoła tylko zremisowali 1:1 z 14. drużyną w drugoligowej tabeli. W pierwszej połowie więcej było fauli niż klarownych sytuacji, a trener rybniczan już w przerwie za grę podziękował Adamowi Wolniewiczowi i Dawidowi Jarce. Zastąpili ich Marek Krotofil i Sebastian Musiolik. Obaj spisali się o niebo lepiej niż ich poprzednicy.

Najlepszą sytuację na gola miał Marek Krotofil, piłkę po jego strzale z linii bramkowej wybił były obrońca GKS-u Katowice Adrian Napierałą. Bramkę zdobył jednak Musiolik wykorzystując sytuację sam na sam z bramkarzem Puszczy.

Gol nie dał jednak rybniczanom zwycięstwa. Piotr Madejski na siedem minut przed końcem wyrównał i mecz skończył się remisem 1:1, podobnie jak w maju tego roku w meczu tych drużyn w pierwszej lidze.

Energetyk ROW Rybnik - Puszcza Niepołomice 1:1 (0:0)

1:0 Sebastian Musiolik (67.), 1:1 Piotr Madejski (84.)

Energetyk ROW: Rybicki - Borovićanin (88. Bałuszyński), Grolik, Bodzioch, Gojny Ż - Płonka, Wolniewicz (46. Krotofil Ż), Fonfara, Muszalik, Sobczak - Jarka (46. Musiolik Ż)